Sezóna 2017 Fórum Sponzoři Archiv Kontakty    
Fotbalový tým proOFFICE
Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Fotbal proOFFICE > Beryho nepravidelné okénko > FC Kanec - 9,10.10.2010 - osmifinále

FC Kanec - 9,10.10.2010 - osmifinále

Porážka 4:5 a vítězství 6:1

 

Olééééé oléééééooolééééooolééééé vyhráli jsme, vyhráli jsme!!! A hned zkraje upozornění pro milovníky kančího masa : Celý týden se teď bude ve všech zemích, kde proOffice sídlí a v celé firmě VVV Most podávat kanec se šípkovou a se zelím

  Nyní ale od administrativně-kulinářského sdělení přejdeme k hodnocení dvojzápasu.

  V první řadě chci vyjádřit respekt týmu Kance, který po celoročním paběrkování, kdy spíše bohatým bral a chudým rozdával, nakonec dokázal vytvořit velmi silný tým a  postoupit do play-off po 3výhrách v posledních kolech nad soupeři z první pětky.

 Dvojzápas se nezačal vyvíjet dobře, připomínalo to divokého kance, který vběhl do kanceláří proOfficu, který ještě podřimoval po obědě a zakládal šanony, ale postupem času a hlavně DRUHÝ ZÁPAS to už byla jiná káva, to byl hon pořádaný na kance myslivci z proOfficu, kteří seděli pevně na posedu a kance měli celou dobu v hledáčku, ruku pevnou, oko bystré a strategii jasnou. Byl to velkolepý kančí hon.

 Ale popořádku - ač jsme věděli, co nás čeká a jak na soupeře hrát, tak během prvních 3minut jsme prohrávali 0:2, začátek hrůzy. Kdy nás trestal za chyby, podle mého názoru nejlepší ( ovšem co se týče pouze práce dopředu! ) a nejlépe střílející útočník ligy Marek Olah, který byl pro nás asi největším nebezpečím... Navíc dobře podporovaný J.Horským zezadu... Zápas jsme nakonec srovnali, v druhé půlce i vyrovnali hru, ale ten den o něco lepší Kanec vyhrál zaslouženě 5:4...

  Ale rychle pojďme k tomu důležitému a rozhodujícímu - ke dni D, k zápasu Z, k hodině pravdy HP!

  Všichni jsme věřili, že je porazíme ( kromě Aleše, který si myslí, že prohrajeme vždycky s každým ), ale že to musíme odjezdit, zahrát srdíčkem, dodržovat strategii a využívat našich předností. A tak se přesně stalo. Soustředěný, trpělivý, důsledný, chytrý a obětavý výkon. Vyhráli jsme hlavou i srdcem!!!

  V první řadě chci nade všechno vyzvednout týmový výkon a týmový duch.

 Pak chci hrozně moc ocenit Oldovo výkon a přístup, byl to motor našeho vítězství, přesně věděl co a jak hrát.  V sobotu hned po zápase v Praze vyjel na cestu, aby stihl alespoň posledních 10minut, to je srdíčko... No a pak v neděli to byla óda na fotbalovou radost. Jak jsem ze začátku zmínil nebezpečnost M.Olaha, v porovnáníi s Oldou byl stále menším a menším, až na hřišti nebyl vidět, skoro jsem měl strach, abych ho nezašlápl, jak byl proti Oldovi maličkatý. Olda mu tam stavěl jednu stopku za druhou a přitom to byl náš nejkreativnější a nejnebezpečnější hráč. Když vzal balón, tak jsem nevěděl, jetli proti nám stojí tým FC Kanec nebo Fc Kužely...Navíc 2góly... Díky, Olásku

 Dále chci ohromě ocenit přístup Davida Feryho, ač oba dva dny laboroval se zraněním a mockrát hřiště opouštěl s bolestivou grimasou, nechal na hřišti srdce! David - to je statečné srdce, má tak velké fotbalové srdce, že by se do něj celé hřiště nevešlo. Budí respekt soupeře, sbírá důležité míče a dává důležité góly. Jsem rád, že máme Davida v týmu!

 Chci poděkovat mladým klukům Vencovi a Honzovi, jak statečně bojovali a zapadli do týmu. Navíc Venca dal ohromě důležitý gól na 1:0 a pak pojišťováka hlavičkou na 5:1. Parádní práce a to je první sezóna... Mám jen slova chvály!

 Zudič - takhle chytá opravdový golman, mockrát ukázal svoje kvality a v klíčových momentech náš tým podržel a dal nám potřebné sebevědomí, tím že ho máme za zády!

  Chci moc ocenit přístup Beryho 2, Feryho 1 a Vojty, ač hodinku před zápasem slézali kdo ví kde z velkého hřiště, všichni na zápas dorazili, a byli obrovským přínosem pro tým. Ptám se který tým má ještě takové hráče??? Díky kluci, že jste ukázali jakou máte morálku a odhodlání se za ten náš tým porvat!

  Chci poděkovat prostě všem. Všichni, kdo nastoupili to odmakali a nechali tam duši a kus sebe. David, Aleš, Těša, Grimmák - všichni to odmakali na 100% a navíc Grimmák konečně hodil aut, z kterého byl gól a do obrany odehrál podle mě své dva nejlepší zápasy. A všichni kdo ten druhý zápas nastoupili, byli neprostupní, nekompromisní a důslední - bez toho by to nešlo! David to s Oldou vlevo skvěle odehrál, střídali ukázkově, přesně podle scénáře, a když byl David na hřišti, bylo dozadu zrovna tak zavřeno. Těša - zavřeno. Aleš - zavřeno. Paráda!!!

 Tolik emocí, tolik pozitivní energie jako během toho druhého zápasu jsem letos ještě nezažil. A to už jsem byl letos snad na 5ti dovolených, včetně pánské jízdy v Chorvatsku - už tím Chorvatskem ta vítězná strategie v play off začala Díky, kluci. Jsem rád, že hraji za tým, ve kterém můžu hrát s vámi!!!

SHOPiq - dárky pro muže i pro ženy | VUONS.net - vaše živé vysílání | xFotbal.cz - fotbal fans shop |  © 2024 Insion
Fotbal Most - Mostecká liga malé kopané MLMK
Formule shop, Ferrari, McLaren, F1, předměty, obchod Ložní povlečenímasážní křesla, JETT, masáž, relax, levné Brusivo, Elastická brusiva, Brusné houby, Flexopol Hodinky pánské dámské uLIVE - živé spojení online Video konference, videokonference