Fotbalový tým proOFFICE
Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Fotbal proOFFICE > Beryho nepravidelné okénko > FC Šuteři - 30.3.2008

FC Šuteři - 30.3.2008

Remíza 4:4

Myslím,že remíza dobrá. Ze začátku to sice v obraně nebylo ono, první dvě střely a 2góly,hrálo se mi ze začátku blbě s Alešem na zádech,ale pak dostal rozum,pochopil,že takhle se hrát nedá a slezl...

Hráli trochu jinak,než jsme byli doposud zvyklí, a ne úplně optimálně jsme reagovali na pohyb útočících hráčů a z toho pak pramenily zmatky...Ale ve druhé půli se to už zlepšilo,ale každopádně to byl dosud nejtěžší soupeř (spíš mě mrzí ty sobotní Pípy). Opět se ale ukázal silný mentální výkon ve druhé půli! Z 1:4 na 4:4,krásný,akorát si moc nepamatuji na ten jejich 4.gól..to byla asi nějaká haluz nebo co... ale myslím,že i díky ní jsme to právě zremizovali...a Vojtovi bych tu pentli nevyčítal,sám si pro ten faul došel,a kdyby dal,tak by se třeba zápas zase vyvíjel jinak... Dík patří Koulemu i Tuhounovi,pomohli nám!

Příště to může být jenom lepší a musíme to dát Koulemu taky trochu do běhu a na střelu! Fery opět ukázal svůj klíčový význam pro tým,a určitě se už brzo dočká stejného počtu gólů v jednom zápase jako má číslo dresu! No ten můj gól taky nebyl žádnej ošklivka.. Martin stejně jako Fery,klíčový hráč týmu. Filipe,kamaráde,dneska tvůj nejlepší výkon,jsou tě plné titulky..

Myslím, že se za víkend jako tým můžeme pochválit...Davide, hezká přihrávka na 4. gól, Čapek by to okomentoval slovy- opět jsme byli svědky typické české chytrosti, česká ulička nám přinesla bod ( samozřejmě byla i tak pěkná i díky tomu,jak s ní Fery naložil. Prostě díky všem. Budeme se zlepšovat!

SHOPiq - dárky pro muže i pro ženy | VUONS.net - vaše živé vysílání | xFotbal.cz - fotbal fans shop |  © 2024 Insion