Fotbalový tým proOFFICE
Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Fotbal proOFFICE > Beryho nepravidelné okénko > Real Most - 19.4.2008

Real Most - 19.4.2008

Vítězství 8:4

Pěkný zápas, a luxusní první poločas, 5:0 a mohlo to být i lepší, pak jsme teda trošku povolili a ztratili koncentraci, ale pak jsme si to zkušeně pohlídali a nepřipustili jsme žádné komplikace. Jinak jsme odehráli kombinačně zatím náš nejlepší poločas. Olda odehrál to, co jsme zvyklí,klidně si to potáhnu metřík od brány, ikdyž mě napadají dva hráči a pak to dám Ferymu před prázdnou kasu...

Fery si vzal zase střelecký kopačky a všechno, co k nim patří...Koule s Tuhounem odehráli moc pěkný zápas, prohození postů jim moc svědčilo, Koule to pěkně rozpohyboval,navíc moc chytrej gól hlavou, čekal jsem,že se objeví ve znělce borec nakonec

Tuhoun - gól,sestřelení golmana,dvě tyče - útok mu svědčil ...Vojta- chytrý gól z přímáku okolo zdi,která nebyla...no a náš poslední střelec-pan Citlivý- čti Vóřa- dostane přihrávku takovou pomalejší, z boku, skákavou, polovysokou, golman proti němu, pan Citlivý se tváří,že dá hroznou jebu, leč lehká noha zlehka pohladí mičudu a ta precizní citovka pozvolna letí nad golmanem,ten bezmocně a v úžasu kouká na balón,který mu končí pod břevnem,2:0...Jojo, to je náš Vóřa... Hoooši,děkujem!

Zvláštní dík patří Vencovi, který ač po noční, tak přišel do brány nahradit našeho golmana Martina Těžko Nahraditelného a vytrhl nám tak trn z paty a odehrál velmi kvalitní zápas a za to mu patří velký dík.

SHOPiq - dárky pro muže i pro ženy | VUONS.net - vaše živé vysílání | xFotbal.cz - fotbal fans shop |  © 2024 Insion