Sezóna 2017 Fórum Sponzoři Archiv Kontakty    
Fotbalový tým proOFFICE
Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Fotbal proOFFICE > Beryho nepravidelné okénko > Real Most - 22.3.2009

Real Most - 22.3.2009

Vítězství 7:2

 

Nebudu psát žádný dlouhý elaborát, ten si nechám na příští kola... První část - výkon našeho týmu - nebudu tentokrát vyhlašovat hvězdy, to si nechám na budoucí kola - ale v první řadě musím pochválit našeho kapitána Vojtu, nejenže góly dal, ale jako správný kapitán hrál zodpovědně i dozadu a bylo to znát!!! Fery tradičně trestal chyby soupeře a vytvořil nám svými góly potřebný klid. Nová posila Zděnda Grimm, svým atletickým přístupem ke hře a přesnými auty a v neposlední řadě milimetrovým pasem na Těšu, dodával našim zadním řadám potřebný klid. David zahrál svůj standard, a zavřel to zleva. Těša byl rovnocenou náhradou a nejenže dal gól, ale svým zodpovědným přístupem a obětavou hrou neutralizoval útoky Realu. Aleš si plnil své úkoly a ač zraněný odehrál svůj poctivý standard. Martin v bráně opět čaroval a za zopovědnou obranou předvedl pár famózních zákroků srážejících hráče Realu do kolen!!! A ač jsme nehráli bez svých špílmachrů Roberta Schoře a zvláště Oldy Kubíka, poradili jsme si s výpady Realu celkem hravě..!!!

Musím pochválit i sebe, ač nerad, neříkám, že jsem byl stoprocentní, a naše velká opora, Petr Svoboda, KTERÝ LETOS JEŠTĚ NEBYL ANI JEDNOU, by to zavřel jistě důsledněji, ale musím vzpomenout moment za stavu 7:2, kdy jsem ve skluzu zneutralizoval střelu hráče Realu, podíval jsem se doleva a pak to rozehrál jako ležící hráč doprava... Tam jsem hodně čaroval!!

A pak samozřejmě musím zmínit famózního golmana Realu, který ač hráč, zřejmě do pole, nám přitápěl v brankovišti - výčet jeho parádiček - projev jako úcta k soupeři se nesl v duchu - to jsou čů..ci, zm.di, koko.i... Což okořenil jeho komický záludně zákeřný výpad v brankovišti sice odpískaný rozhodčím, ač tolerovaný bez karty, který v našem zápase rozjel svůj parádní výkon, později jen pár otočenými fauly... Ve zkratce řečeno, no jo, to je blázen, on to takhle hraje... Ale abychom nekřivdili rozhodčímu, odpískal nám penaltu za brutální faul... Mám zároveň respekt k hráčům Realu a myslím, že zvláště bratři Kobylákové jsou féroví kluci, a mám respekt před jejich hrou a jsem rád, že takoví hráči s námi hrají MLMK,ale zároveň myslím, že jsou naprosto zbytečné emoce po nezaviněném zákroku našeho golmana, který vyrážel balón a přitom se střetl s hráčem Horským z Realu... Zápas se dál myslím vedl ve férovém duchu, ale golman Realu myslím naprosto zbytečně kořenil některé své zákroky zákeřnou dohrou a nakonec se ve své přemíře snahy málem vysekal ve středu hřiště, když chtěl svým typicky agresivním způsobem zpracovat balón, málem mu podjely cvičky a projel tam jak namydlenej blesk... Nic proti... ale některé věci, kde hráč jde vyložně s cílem udělat něco soupeři, což ale náhodou nebyl tento nemotorný příklad by měl rozhodčí řešit kartou... spoustu lidí si tam chodí zahrát prostě fotbal pro zábavu a přijde mi, že některé záludnosti zůstávají naprosto nepovšimnuty s alibistickým úšklebkem - takhle to prostě ve fotbale je..,. Ale jakmile někdo něco řekne, leckdy opávněně, tak rozhodčí peláší přes celé hřiště, aby rozdal jako správný mariášník své karty a ještě špatně...  Samozřejmě kecy a urážky se musejí trestat, nic proti, ale musí to mít nějaký řád a pravidla, ale především by se měly pískat zákeřné fauly, i když se v té situaci třeba o nic nejedná!!!

SHOPiq - dárky pro muže i pro ženy | VUONS.net - vaše živé vysílání | xFotbal.cz - fotbal fans shop |  © 2024 Insion
Fotbal Most - Mostecká liga malé kopané MLMK
Formule shop, Ferrari, McLaren, F1, předměty, obchod Ložní povlečenímasážní křesla, JETT, masáž, relax, levné Brusivo, Elastická brusiva, Brusné houby, Flexopol Hodinky pánské dámské uLIVE - živé spojení online Video konference, videokonference